Shiitake kapsuly - Balenie 90 kapsúl, 500 mg.

Shiitake kapsuly - Balenie 90 kapsúl, 500 mg.
Cena: 55,00€
Bez DPH: 45,83€

3 ks a viac - 52,00€
Množ.:  
Vyrobené so 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

Shiitake

Každá kapsula obsahuje až 500 mg čistej Shiitake huby.

Pôsobí priaznivo pri

  • Pomáha pri prevencii a liečbe rakoviny (Lentinan, polysacharid extrahovaný z Shiitake, môže pomôcť pacientom s niektorými nádormi pri použití chemoterapie či rádioterapie)
  • Pomáha pri liečbe infekcií
  • Pomáha pri detoxikácii,čistení organizmu, zbavovaní sa ťažkých kovov, nadbytočných solí, a pod.
  • Pomáha pri bolestivosti a zápaloch kĺbov
  • Antiseptické účinky
  • Pomáha pri znižovaní hladiny cholesterolu, regulácii krvného tlaku
  • Podporuje imunitu

Aloha Medicinals Shiitake Gold ™ obsahuje až 24% Lentinanu
Lentinan je veľmi populárny liek v Japonsku a Číne kde súčasťou liečby niektorých nádorov a kde je užívanie hradené zo zdravotného poistenia. Lentinan sa nachádza iba v shiitake hubách. Shiitake Gold od Aloha Medicinals obsahuje najvyššie percento Lentinanu akéhokoľvek doplnku stravy na svete!

Odporúčané dávkovanie : 3 kapsuly denne s jedlom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento výrobok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Všetko skladom ! Odosielame v priebehu 24 hodín od objednania.

Naše produkty sa pestujú unikátnym spôsobom s jedinečnou patentovanou formou extrakcie ktorá zaručuje najvyšší obsah účinných látok.

 

Aloha medicinals čisté Shiitake Gold kapsuly (Lentinula edodes ,Húževnatec jedlý)

Shiitake huby, pôvodom z východnej Ázie, sa pestujú po celom svete pre jeho údajné zdravotné výhody. Čerstvé a sušené formy húb sú bežne používané vo východnej ázijskej kuchyni. Je tiež cenený ako protinádorové činidlo.

Lentinan, polysacharid extrahovaný z Shiitake, môže pomôcť predĺžiť prežívanie pacientov s niektorými nádormi pri použití chemoterapie.

Liečivé vlastnosti shiitake húb sú pripisované polysacharidom (molekula cukru) s názvom lentinan, na ktorom boli urobené rozsiahle výskumy. Lentinan je polysacharid nazývaný 1,3 beta glukán. V laboratórnych testoch, lentinan nezabíja rakovinové bunky priamo, ale zvyšuje množstvo aspektov imunitného systému, ktoré môžu prispieť k spomaleniu rastu nádoru. Lentinan tiež zabíja vírusy a mikróby priamo v laboratórnych štúdiách. Väčšina štúdií zahŕňajúcich lentinan zahŕňa intravenóznu alebo intramuskulárnu injekciu.

Ďalšie štúdie stále prebiehajú. 

Viac informácii sa dočítate na našej stránke ww.my-immunity.sk

 

Každé balenie obsahuje 90 kapsúl s 500 mg. čistého Shiitake (Lentinula edodes) v každej vegetariánskej kapsule.

Vyrobené zo 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na všeobecnovzdelávacie a informačné účely a nie sú náhradou za odbornú lekársku pomoc.Informácie o zdravotnom stave žiadajte od svojho lekára.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Štítky: Shiitake Gold

Garancia kvality

 

Certifikáty

Immunity Assist © 2016, Všetky práva vyhradené.