Reishi kapsuly - Balenie 90 kapsúl,500 mg.

Reishi kapsuly - Balenie 90 kapsúl,500 mg.
Cena: 34,99€
Bez DPH: 29,16€

3 ks a viac - 32,50€
Množ.:  
Vyrobené so 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

REISHI

Každá kapsula obsahuje až 500 mg čistej Reishi s najvyšším obsahom polysacharidov-účinnej látky na trhu  (viac ako 65 %) so zachovaným obsahom ostatných účinných látok.Čistota a koncentrácia polysacharidov v hubách je rozhodujúca pre imunitnú reakciu.

Výsledky laboratórnych testov s presným obsahom polysacharidov pre danú šaržu môžeme zaslať na požiadanie.Viac informacii o čistote a obsahu polysacharidov si môžete prečítať na:

http://www.my-immunity.sk/27/.html

Pôsobí priaznivo pri

 • Podporuje zníženie vysokého krvného tlaku (prevencia hypertenzie - ACE inhibítory)
 • Pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi
 • Pomáha znižovať zápal v organizme
 • Ochraňuje pečeň
 • Pre zvýšenie sily,vytrvalosti a vitality organizmu
 • Stimuluje imunitný systém (Malé klinické štúdie preukázali, že reishi môže posilniť imunitné odpovede u pacientov s rakovinou v pokročilom štádiu)
 • Normalizuje srdcovú činnosť a obranyschopnosť organizmu
 • Normálne funkcie obehovej sústavy
 • Únava
 • Viaže ťažké kovy v organizme a podporuje ich vylučovanie z tela (detoxikácia)
 • Pomáha zabraňovať uvoľnovaniu hystamínu , indukcia adoptózy (programovej smrti chorých buniek)
 • Prevencia vírusovej indukcie, upokojenie CNS, antimikrobiálne vlastnosti
 • Na podporu liečby HIV a AIDS (nepodporené vedeckým tvrdením)

Odporúčané dávkovanie : 3 kapsuly denne s jedlom. Maximálna denná dávka 6 kapsúl. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento výrobok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Všetko skladom ! Odosielame v priebehu 24 hodín od objednania.

 

Ak chcete to najlepšie Reishi je ten od Aloha Medicinals tou vašou správnou voľbou.

Naše produkty sa pestujú unikátnym spôsobom s jedinečnou patentovanou formou extrakcie ktorá zaručuje najvyšší obsah účinných látok.

 

Aloha medicinals čisté Reishi kapsuly

Aloha Medicinals Reishi je čistej farmaceutickej kvality, ktorý je oveľa viac účinnejší než akýkoľvek Reishi pestovaný vo voľnej prírode, a dokonca oveľa účinnejšie ako najlepšie Reishi kultivované na farmách !

Red Reishi bolo použité v tradičnej čínskej medicíne po dobu najmenej 5000 rokov. Je známy v Číne ako Ling Zhi, a je považovaný za "Hubu nesmrteľnosti. Všetci lekári TCM vedia, že Reishi je najúčinnejší adaptogén k dispozícii. Adaptogény sú tie byliny a iné látky, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu voči stresu a pomáhajú mu prekonať zdravotné problémy rýchlejšie.

Vďaka pokroku v 21. storočí je teraz možné pestovať Reishi v laboratóriu  ktorá je mnohokrát účinnejšia než čokoľvek pestované vo voľnej prírode, a dokonca oveľa účinnejšie ako najlepšie reishi pestované na guľatinach (známy ako Duanewood Reishi) , V skutočnosti je táto čistá červená Reishi z Aloha Medicinals kombináciou 4 najlepších kmeňov Reishi ktoré nám umožňujú sústrediť najúčinnejšie vlastnosti zo všetkých najlepších typov Reishi ktoré sa doteraz objavili . Vzhľadom k tomu že sa pestuje v náročných kontrolovaných laboratórnych podmienkach je tento substrát Reishi úplne konzistentný (na rozdiel od voľne žijúcej alebo Duanewood reishi), a neobsahuje žiadne ťažké kovy alebo pesticídy, herbicídy, alebo hmyzí trus, alebo niektorý z ďalších kontaminantov, ktoré sa tak bežne vyskytujú v mnohých produktoch Reishi. Neexistuje žiadny podobný iný Reishi s touto kvalitou kdekoľvek inde na svete.

Každé balenie obsahuje 90 kapsúl s 500 mg. čistého Ganoderma Reishi v každej vegetariánskej kapsule.

Vyrobené zo 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na všeobecnovzdelávacie a informačné účely a nie sú náhradou za odbornú lekársku pomoc.Informácie o zdravotnom stave žiadajte od svojho lekára.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Štítky: Red Reishi

Garancia kvality

 

Certifikáty

Immunity Assist © 2016, Všetky práva vyhradené.