O nás

 

V posledných niekoľkých desaťročiach veda výživy pokročila k väčšiemu pochopeniu fyziologických a genetických mechanizmov, kde diéta a jednotlivé zložky potravín ovplyvňujú zdravie a choroby. Vedecké dôkazy podporujú názor, že kontrola stravy  moduluje mnoho funkcií v ľudskom tele, a podľa toho sa podieľa na udržiavaní stavu dobrého zdravia alebo homeostázy nevyhnutnej k zníženiu rizika mnohých chronických ochorení. Aj keď nemôžeme kontrolovať náš chronologický vek, máme kontrolu nad naším biologickým vekom.Naším cieľom je predstaviť vám hotové výrobky z celého sveta, ktoré používajú iba najkvalitnejšie suroviny k dispozícii v dnešnom svete, produkty, ktoré prešli našimi najprísnejšími kritériami a konečné produkty, ktoré sami pravidelne užívame.Predstavíme  pre vás výrobky, ktoré sme presvedčení, že sú svetovým unikátom v kvalite a sile, čo by malo byť teraz vašim východiskovým bodom pre ďalšie skúmanie.

Poznámka editora: Táto webová stránka nie je určená na lekársku pomoc, vyšetrenie alebo ošetrenie a nenahrádza vzťah s vašim ošetrujúcim lekárom.

Cieľom je pre nás vždy spokojný zákazník. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na steri@steri.sk alebo telefónnom čísle +421908750076.

 

Immunity Assist © 2016, Všetky práva vyhradené.