Cordyceps kapsuly - Balenie 90 kapsúl - 525 mg.

Cordyceps kapsuly - Balenie 90 kapsúl - 525 mg.
Cena: 55,00€
Bez DPH: 45,83€

3 ks a viac - 52,00€
Množ.:  
Vyrobené so 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

                                                                                                                        CORDYCEPS

Je určený pre každého, kto chce dosiahnuť a udržať optimálnu úroveň fungovania imunitného systému.

Náš Cordyceps má vysoký obsah polysacharidov  ( viac ako 70% ) so zachovaným obsahom ostatných účinných látok. Čistota a koncentrácia polysacharidov v hubách je rozhodujúca pre imunitnú reakciu.

Výsledky laboratórnych testov s presným obsahom polysacharidov pre danú šaržu môžeme zaslať na požiadanie. Viac informacii o čistote a obsahu polysacharidov si môžete prečítať na:

http://www.my-immunity.sk/27/.html

Pôsobí priaznivo pri :

 • imunostimulačné vlastnosti
 • bronchitída, choroby dýchacieho systému
 • sexuálna dysfunkcia,
 • chronické obštrukčné pľúcne ochorenie
 • antiaging účinky
 • kašeľ
 • únava
 • hepatitída
 • vysoký cholesterol
 • pevnosť a odolnosť organizmu,
 • vírusové či bakteriálne infekcie (prírodné antibiotikum)
 • pre športovcov na zvýšenie vytrvalosti a energie
 • rozpúšťa hlien
 • pomáha pri ekzémoch
 • pôsobí priaznivo pri stavoch po chemoterapii a rádioterapii.
 • ochrana pečene

Dávkovanie : 1-2 kapsuly dvakrát denne s jedlom, max dávka 5 kapsúl denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento výrobok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Všetko skladom ! Odosielame v priebehu 24hodín od objednania.

Naše produkty sa pestujú unikátnym spôsobom s jedinečnou patentovanou formou extrakcie ktorá zaručuje najvyšší obsah účinných látok.

 

Aloha Medicinals Cordyceps kapsuly

Garantujeme, že je to najsilnejšie Cordyceps dnes k dispozícii, a jediné komerčne dostupné kultivované pravé Cordyceps s profilom DNA presne zodpovedajúce divoko rastúcemu Cordycepsu!

Super-Silné Full Spectrum Cordyceps kapsule, 90 kapsúl v jednom balení, až 525 mg čistého Cordycepsu v každej kapsule.  Výsledky laboratórnych testov s presným obsahom polysacharidov pre danú šaržu môžeme zaslať na požiadanie. Je účinnejší ako kmeň CS-4 ! 

Všetko americké, rastúce pri nášej unikátnej a patentovanej fermentácii!  Americká Kvalita - nie čínsky import! - 100 % Vegetariánske! ,USDA certifikovaný unikátny BIO kmeň ktorý má  USA a iné medzinárodné patenty! Tento hybridný Cordyceps má najvyšší HEAA obsah z akýchkoľvek Cordycepsov na svete!

Aloha Medicinals je najväčším svetovým kultivátorom Cordyceps , s mesačnou produkciou väčšou ako 175.000 kg. Aloha Medicinals vyrába viac ako polovicu všetkého Cordyceps spotrebovaného v dnešnom svete!  Je to z jednoduchého dôvodu: Aloha Medicinals Cordyceps je najsilnejší Cordyceps  k dispozícii, a jediné komerčne dostupné kultivované pravé Cordyceps s profilom DNA, presne zodpovedajúce divokému Cordycepsu!   Prečo nepoužívať to najlepšie? Aloha Medicinals Cordyceps je k dispozícii na sklade v akomkoľvek množstve budete potrebovať pre vlastnú potrebu ako doplnok stravy.

Každé balenie obsahuje 90 kapsúl obsahujúcich  525 mg čistého cordycepsu – vaša plná mesačná dávka .

Vyrobené zo 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

 

História Cordycepsu a kultivácia v Aloha Medicinals

Cordyceps sa používa už dlhšiu dobu v Číne a Tibete.Podľa písomných záznamov už po dobu najmenej tisíc rokov Cordyceps patril k najdrahším bylinným surovinám na svete. To preto, že rastie len vo vysokých výškach v Himalájach okolo Tibetu a Nepálu a v malých úsekoch Indie a Číny.Vo vysokej nadmorskej výške je jeho zbierka obtiažna, čo obmedzilo  jeho použitie širokou verejnosťou. Veľký dopyt a obmedzená ponuka zákonite posúva cenu hore, niekedy až 35.000 dolár za libru! Nedostatok aj vysoká cena vedie mnoho ľudí, aby sa pokúsili pestovať Cordyceps ako normálny farma produkt ale ukázalo sa že Cordyceps je veľmi ťažké pestovať.

Až do roku 1972 sa nedarilo úspešne pestovať Cordyceps . Prvé Cordyceps kultúry boli izolované z Čínskej akadémie vied len nedávno. Tieto kmene neboli izolované z Tibetu, kde pochádza väčšina z najkvalitnejších Cordyceps , ale skôr boli izolované zo vzoriek nájdených v provincii Čching-chaj v strednej Číne. Pôvodne boli izolované tri rôzne kmene . Prvé tri kmene, s názvom CS-1, CS-2 a CS-3, nemali rýchle rastové charakteristiky, ktoré robia komerčné pestovanie praktické. Jednalo sa o štvrtú kultúru, ktorá bola izolovaná týmto inštitútom, ktorý sa volal CS-4, ktorý bol vytrvalý a rýchlo rastol. Tak bol CS-4 kmeň  vybraný pre priemyselnú výrobu. Rôzne kmene v hubách sú ako rôzne plemená psov. Čivavy a zlatí retrievery a dogy sú všetci psi, ale všetky sú úplne odlišné, pokiaľ ide o veľkosť a osobnosti. Oni nie sú podobné vôbec. Alebo sa pozrime na jablká, rôzne kmene, ako je Red Delicious, alebo zelená jablká Granny Smith, alebo jablká Yellow sú všetky jablká, ale chutia úplne ináč, aj oni majú iný obsah cukru, a dokonca aj rôzne textúry a použitia. Alebo ako by povedal vedec, všetci majú iný "Analytický profil". Nie všetky Cordyceps sú rovnaké, rovnako ako nie všetky jablká alebo všetci psi sú rovnaké.

Ale späť k pestovanému cordycepsu: CS-4 kultúra sa osvedčila ako vhodný kandidát pre obchodný rast, takto bola ohodnotená ako náhrada pre voľne zbieraný cordyceps.Bol testovaný pre svoj lekársky potenciál, a v roku 1988 bol schválený v Číne ako liek pod názvom Jin Shui Bao. Ako súčasť schvaľovacieho procesu, aby bol uvoľnený na trh bolo vykonaných mnoho klinických a bezpečnostných štúdii ktoré ukazujú jeho účinnosť a bezpečnosť. To je dôvod, prečo  je tak veľa vedeckých článkov o CS-4 k dispozícii. Po viac než 20 rokoch klinického pozorovania, niektoré výsledky boli docela ohromujúce. Existujú určité podmienky, za ktorých bolo preukázané že Cordyceps je najlepší možný výber.

Ale to sa stalo pred dlhou dobou, pokiaľ ide o vedu. Myslite na výhody ktoré boli vykonané vo všetkých vedách za posledných 40 rokov. To je, ako dlho bol CS-4 izolovaný. CS-4 je dobrý doplnok stravy, ale len preto, že CS-4 bol prvý kultivovaný Cordyceps rozhodne neznamená, že je to dnes stále najlepšou voľbou.Každý aspekt vedy a technológie počas tejto doby pokročil.(Premýšľajte o počítačoch pred 40 rokmi ...) Mnoho ľudí dnes prijíma pomocou marketingu, že CS-4 je najlepšie Cordyceps pre ich použitie. To je jednoducho nesprávne. Naučili sme sa veľa za tých 40 rokov a teraz vieme, že existuje mnoho ďalších možností pre Cordyceps,  mnoho ďalších kmeňov Cordyceps ktoré boli vyvinuté, ktoré sú silnejšie ako CS-4.

Cordyceps History and Cultivation

Naspäť  do roku 1972, kedy bol CS-4 izolovaný neexistovalo nič také ako analýza DNA takže v tej dobe nebolo známe, že CS-4 obsahuje len časť genómu. CS-4 je úzko spojené s cordyceps sinensis, ale nie je to pravý Cordyceps sinensis. CS-4 je príbuzný druh tzv anamorf. Správny latinský názov pre CS-4 je Paeciliomyces hepialis chen, nie Cordyceps sinensis. Táto odchýlka od Cordyceps sinensis je vďaka unikátnemu rysu Cordyceps s názvom "Part Spore Reprodukcia" To je celkom zložitá téma ale každý kto chce podrobnejšie vysvetlenie tohto javu sa odporúča, aby kontaktoval e-mailom naše výskumné oddelenie kde vám veľmi radi poskytneme celú správu kde je podrobne uvedené, ako sa Cordyceps reprodukuje, a prečo je tak ťažké pestovať pravý Cordyceps.

Aloha Medicinals sa pustila do pestovania najsilnejšieho Cordycepsu v roku 1999. Začali sme s nákupom CS-4 kultúr od súkromných výrobcov v Číne. Jednalo sa o prvý kmeň Cordyceps ktorý sme vyrobili, kedy bola spoločnosť založená na Maui v roku 2000. V roku 2001 sme zakúpili ďalších desať Cordyceps kmeňov od čínskej vlády.  Ale náš výskum pomocou analýzy DNA a najviac up-to-date analytických metód, ako je GC / MS a HPLC / MS ukázal, že žiadny z týchto "Cordyceps" kmeňov nie je totožný s divokými Cordyceps. Všetky boli súvisiace anamorphs, ale neboli to pravé Cordyceps". Od roku 2001 sme izolovali viac ako 400 rôznych Cordyceps kultúr zo vzoriek zakúpených v obchodoch a zo zhromaždených z voľnej prírody v Tibete a Nepále. Skúšali sme všetky možné kombinácie kultúrnych techník a rastového média, ale zistili sme, že pomocou týchto part-spor kultúr nebol žiadny spôsob, ako získať plný potenciál, ktorý je známe, že sa vyskytuje v divokom Cordyceps. K dosiahnutiu kvality divokého Cordycepsu sa vyžaduje oveľa zložitejší prístup, zahŕňajúci replikácie divokých rastových podmienok  a spúšťanie fúzii medzi niekoľkými časťami spor kultúr, aby sa dosiahla úplná sekvencia cordycepsu DNA.Tento prístup bol tak jedinečný, že bol vydaný jediný patent vôbec poskytnutý pri hybridizácii húb! Toto je iba jediné pestované Cordyceps dnes k dispozícii ktoré je geneticky a analyticky Bio-totožné s divokými Cordyceps vyskytujúcimi sa v prírode. Netreba si to zamieňať s genetickou modifikáciou. Aloha Medicinals absolútne zaručuje, že tam nie sú žiadne geneticky modifikované organizmy (GMO) vo všetkých produktoch Aloha Medicinals. Sme proti prístupu GMO, rovnako ako by to bolo zakázané pod USDA a certifikované podľa EU noriem. Kvalitné Cordyceps nemá konkurenciu. Aloha Medicinals robí tie najlepšie liečivé prípravky z medicínskych húb na svete.

Dokonca aj potom, čo sme vyvinuli tieto bio-identické kultúry aj keď boli 100% Cordyceps sinensis v každom smere,tak tam bol ešte problém: Cordyceps pestovaný v kultivácii ešte nie je tak silný, ako divoký zhromaždené Cordyceps.Chceli sme vyskúšať a vyriešiť tento problém tak Aloha Medicinals vedci podnikli výpravu do srdca divokého Cordyceps  centrálneho Tibetu. V máji a júni 2006 Aloha Medicinals vykonali jednu z najkomplexnejších vedeckých výskumných expedícii niekedy podniknutých v horách Tibetu kde študovali prírodné parametre rastu divokých Cordyceps. Pracovali sme s miestnymi kočovnými ľudmi,kde sme identifikovali niekoľko sto Cordyceps vzoriek ktoré rastú priamo zo zeme. Starostlivo sme zmerali všetky podmienky pre tamojší rast , ako je pH, pôdy a teplota vzduchu a zloženia, obsahu vlhkosti vo vzduchu a pôdy, nachádzajúce sa v oblasti, tlaku vzduchu ostatné mikroorganizmy a prakticky všetko ostatné, čo by bolo možné merať sme urobili.

Tieto informácie sme priniesli späť do laboratória, a vyvinuli úplne nové spôsoby pestovania, ktoré majú za následok Cordyceps, že je nie je  bio-identický geneticky, ale aj bio-identické v jeho analytickom podpise. To posledné z 21. storočia amerických biotechnológií tejto oblasti má za následok kvantový skok v kultivácii Cordycepsu, zníženie nákladov a zvýšenie kvality pestovaného Cordycepsu. Tieto metódy pestovania podporili budovanie špeciálnej rastúcej komory, kde je kyslík držaný na 50% normálneho atmosférického kyslíka, a teplota sa udržuje tesne nad bodom mrazu. To presne kopíruje podmienky, aké panujú v priebehu vegetačného obdobia v Nepále a Tibete na 18.000 ft (5400 m), nadmorskej výšky. Take nízke teploty, nízka úroveň kyslíku sú tiež patentované. Aloha Medicinals je jedinou spoločnosťou na svete, ktorá kultivuje Cordyceps použitím týchto techník.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na všeobecnovzdelávacie a informačné účely a nie sú náhradou za odbornú lekársku pomoc.Informácie o zdravotnom stave žiadajte od svojho lekára.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Štítky: Cordyceps

Garancia kvality

 

Certifikáty

Immunity Assist © 2016, Všetky práva vyhradené.