Hericium kapsuly - Balenie 90 kapsúl, 500 mg.

Hericium kapsuly - Balenie 90 kapsúl, 500 mg.
Cena: 33,99€
Bez DPH: 28,33€
Množ.:  
Vyrobené so 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

HERICIUM ERINACEUS

Naše Hericium má vysoký obsah polysacharidov  ( viac ako 60% ) so zachovaným obsahom ostatných účinných látok.Čistota a koncentrácia polysacharidov v hubách je rozhodujúca pre imunitnú reakciu.

Výsledky laboratórnych testov s presným obsahom polysacharidov pre danú šaržu môžeme zaslať na požiadanie.Viac informacii o čistote a obsahu polysacharidov si môžete prečítať na:

http://www.my-immunity.sk/27/.html

Pôsobí priaznivo pri

  • Pôsobí priaznivo pri problémoch nervového systému, regenerácii nervov – celkovo podporuje zdravý nervový systém
  • Podporuje gastrointestinálne funkcie organizmu (týkajúce sa žalúdka a čriev)
  • Helicobacter pylori
  • Pomáha pri únave , strese
  • Pomáha zmierňovať stav napätia , úzkosti organizmu
  • Nespavosť
  • Stimuluje imunitné funkcie organizmu
  • Alzheimerova choroba , skleróza

Dávkovanie : 1-3 kapsuly dvakrát denne s jedlom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento výrobok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Všetko skladom ! Odosielame v priebehu 24 hodín od objednania.

Naše produkty sa pestujú unikátnym spôsobom s jedinečnou patentovanou formou extrakcie ktorá zaručuje najvyšší obsah účinných látok.

 

Čisté Hericium Kapsuly

Aloha Medicinals Hericium   garantovane najlepšie Hericium dnes na svete !!!

Hericium Erinaceus ™ alebo koralovec ježovitý má za sebou dlhú históriu používania v celej Ázii a je jedným z ponuky tradičnej čínskej medicíny. Aloha Medicinals produkuje teraz najčistejšie a najúčinnejšie Hericium na svete kde používajú len certifikované organické rastové médium v stave vlastného pevného fermentačného procesu.

Použitie: Hericium erinaceus, pri použití v spojení so zdravou stravou a aktívnym životným štýlom podporuje gastrointestinálne a imunitné funkcie vášho organizmu.

Aktívne zložky Hericium erinaceus: vysoký obsah polysacharidov, mastných kyselín (Ya-2), hericenones A a B, hericenons C, D, E, F, G a H.

Mycélium tiež obsahuje skupinu diterpénov s názvom erinacines.

História Hericium erinaceus

Hericium erinaceus sa nachádza na celej severnej pologuli v Európe, východnej Ázii a Severnej Amerike. Exotický vzhľad huby inšpiroval rad nezvyčajných mien: Levia hriva, opičia hlava a pod. Komerčné pestovanie Hericium erinaceus je ešte len v začiatkoch.  Ešte pred dvoma desiatkami rokov to bolo považované za vzácny nález vo voľnej prírode, ale teraz, s kliknutím myši môžete mať všetko-prírodné Hericium priamo u vás doma.

Hericium od Aloha Medicinals vám zaručuje že je dnes najlepšie Hericium k dispozícii, bez ťažkých kovov, pesticídov a herbicídov či iných nečistôt, ako možno nájsť v divokej prírode alebo na farmách kde sa Hericium pestuje . Aloha Medicinals Hericium je 100% čisté Hericium, bez plnív a prísad, 100% USDA a EÚ kontrolované a ekologické, 100% vyrobené v Amerike v FDA registrovaných zariadeniach len s americkými prísadami.

Každé balenie obsahuje 90 kapsúl s 500 mg. čistého Hericia  v každej vegetariánskej kapsule.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na všeobecnovzdelávacie a informačné účely a nie sú náhradou za odbornú lekársku pomoc.Informácie o zdravotnom stave žiadajte od svojho lekára.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Štítky: Pure Hericium

Garancia kvality

 

Certifikáty

Immunity Assist © 2016, Všetky práva vyhradené.