Chaga Gold - Balenie 90 kapsúl, 525 mg.

Chaga Gold - Balenie 90 kapsúl, 525 mg.
Cena: 34,99€
Bez DPH: 29,16€

3 ks a viac - 32,50€
Množ.:  
Vyrobené so 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

CHAGA

Naša Chaga má vysoký obsah polysacharidov  ( viac ako 60% )  so zachovaným obsahom ostatných účinných látok

Výsledky laboratórnych testov s presným obsahom polysacharidov pre danú šaržu môžeme zaslať na požiadanie.

Pôsobí priaznivo pri

  • Pôsobí antivírusovo a protizápalovo
  • Chráni pečeň a srdce
  • Pomáha pri liečbe rakoviny
  • Stimuluje imunitný systém - zvyšujú odolnosť voči chorobám
  • Má antimutagénne a hepatoprotektívne účinky
  • Pomáha pri vyrovnávaní krvného tlaku
  • Pomáha tlmiť zápaly
  • Chaga je bohatá na minerálne látky a organické kyseliny

Naša Chaga má vysoký obsah kyseliny betulínovej (najvýznamnejšia účinná látka )

Dávkovanie : 3 kapsuly denne s jedlom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento výrobok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Všetko skladom ! Odosielame v priebehu 24 hodín od objednania.

Naše produkty sa pestujú unikátnym spôsobom s jedinečnou patentovanou formou extrakcie ktorá zaručuje najvyšší obsah účinných látok.

 

Chaga Gold od Aloha Medicinals

Chaga Gold™ od  Aloha Medicinals je zaručene absolútne najlepší produkt chaga k dispozícii dnes kdekoľvek na svete !!

Chaga Gold ™ je kombináciou 50% divoko zbieranej chaga z bielej brezy rastúcej na hornom polostrove v Michigane a 50%  najvyššej kvality, certifikovaného ,organického a všetko prírodne pestovaného Chaga . Pestuje sa v Amerike v Aloha Medicinals ktorý je najväčší svetový pestovateľ kultivovaného chaga. Každé balenie obsahuje 525 mg čistého chaga vo vegetariánskej kapsule - nič iné. Chaga Gold ™ je testovaný a certifikovaný nezávislou treťou stranou FDA certifikovaných laboratórii. Obsahuje najvyššie množstvo kyseliny betulinovej zo všetkých výrobkov na trhu ! Prečo kupovať iné chaga keď Chaga Gold ™ od nás je najúčinnejšie chaga dnes k dispozícii!

Chaga má dlhú históriu použitia v celej východnej Európe a Ázii, pričom väčšina dodávok-produkcie bola na Sibíri. Bohužiaľ, chaga má tendenciu hromadiť rádioaktívne minerály, a od katastrofy vo Fukušime nie je bezpečemné konzumovať divoké zhromaždené chaga zo Sibíru.

 

Aloha Medicinals testuje každú várku Chaga Gold ™, aby sa zabezpečilo, že tam neexistujú žiadne prítomné rádioaktívne látky . Chaga Gold ™ je jediný chaga na dnešnom trhu, ktorý je dodávaný s nezávislou analýzou z tretích strán ktorí overili, že je 100% bez všetkých rádioaktívnych látok a všetkých ďalších nečistôt!

Klikni pre analýzy

Radiation Analysis [pdf]
 

Chaga (Inonotus obliquus huba) Informácie

Tieto informácie sú so zvolením z vynikajúcej novej knihy Martina Powella s názvom "Liečivé huby, Klinický sprievodca" strana 62 - 64. Táto  sekcia je určená len pre informačnú hodnotu a nie je určená ,nepredstavuje žiadne nároky pre použitie v lekárstve. Ak máte nejaký zdravotný stav/problém - prosím, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím akýchkoľvek doplnkov.

wild chaga

Japonský názov – Kabanoanatake

Čínsky názov - Bai Hua Rong

Anglický názov – Chaga

I. obliquus rastie hojne v lesoch východnej Európy a Ruska na niekoľkých stromoch, vrátane brezy, jelše a smreku, kde sa javí ako sterilný rast alebo odumretý na kmeni stromu. Plodnice sa nachádzajú v okolí , ale je to veľmi zriedkavé v prírode. Tradične  bol použitý I. obliquus rastúci na breze, ako čaj pri liečbe rakoviny, vrátane rakoviny prsníka, žalúdka, príušnej žľazy, pľúcne, žalúdka, kože, rektálnej a Hodgkinsovej choroby. I. obliquus je zaznamenaný ako zázračný liek na rakovinu v Solženicynovom semi-autobiografickom románe 1967, "Cancer Ward".

Účelnosť používania  pestovanej I. obliquus je podporovaná zistením, že jedna z jej hlavných zložiek je triterpén kyselina betulinová, ktorá sa prirodzene vyskytuje v rade rastlín, ale predovšetkým v kôre bielej brezy (Betula pubescens - vnímaná ako strom života a plodnosti v mnohých východoeurópskych a sibírskych mýtoch). I. obliquus rastúce na breze má vysokú koncentráciu kyseliny betulinovej z kôry stromov, a jeho deriváty v vstrebateľnej forme. 

Bolo preukázané že Kyselina betulinová indukuje  mitochondriálnu apoptózu v rôznych nádorových bunkových líniach a inhibuje enzým topoizomeráza, ktorá je nevyhnutná pre odvíjanie a navíjanie  reťazcov DNA v bunkovej replikácii. Okrem toho má antiretrovírusové, anti-parazitné a protizápalové vlastnosti. V súčasnej dobe sa vyvíja ako agent proti rakovine cez rýchly prístup k  programu National Cancer Institute v USA.

Ďalšie dôležité súčasti I. obliquus sú polysacharidy a steroly. Ich vysoký fenolický obsah dáva výnimočné antioxidačné vlastnosti a melanín komplex bol tiež označený s významnými antioxidačnými a neuroprotektívnými vlastnosťami.

Široko používané v Poľsku a Rusku ako ľudový liek proti rakovine. I. obliquus teraz priťahuje čoraz väčší záujem so svojou kombináciou imunonutričných polysacharidov a komponentov s priamou aktivitou proti rakovine, najmä derivátmi kyseliny betulinovej.

Štúdie in vitro kyseliny betulínovej ukázali, že je veľmi účinný proti širokému spektru nádorových buniek : ľudského melanómu, neuroektodermál (neuroblastóm, meduloblastóm, Ewingov sarkóm "a malígne nádory na mozgu, rakovina vaječníkov, ľudskej leukémie HL-60 buniek a malígne nádory hlavy a krku skvamóznych buniek,  vrátane tých, odvodených od terapiou a žiaruvzdorných -rezistentných nádorov . Zistilo sa však, že nemajú žiadny vplyv na epiteliálne nádory, ako je rakovina prsníka, rakovina hrubého čreva, malobunkového pľúcneho karcinómu a karcinómu obličiek, ako aj T-bunkovej leukémie bunky. Jeho protinádorová aktivita je spojená s jeho priamymi účinkami na mitochondriách a indukciu apoptózy, bez ohľadu na bunky, p53 v stave 10.

In vivo štúdie potvrdzujú svoj účinok proti rakovine, rovnako ako úplnú absenciu systémovej toxicity u hlodavcov.

Protivírusové - I. obliquus sa tradične používa na liečbu mnohých vírusových podmienok a analógy kyseliny betulinovej preukázali  narušenie zostavy a pučenie HIV-1 vírusu a vírusové fúzie k bunkovej membráne.

Každé balenie obsahuje 90 kapsúl s 525 mg čistej Chaga v každej vegetariánskej kapsule.

Vyrobené zo 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na všeobecnovzdelávacie a informačné účely a nie sú náhradou za odbornú lekársku pomoc.Informácie o zdravotnom stave žiadajte od svojho lekára.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Štítky: Chaga Gold

Garancia kvality

 

Certifikáty

Immunity Assist © 2016, Všetky práva vyhradené.