Agaricus blazei kapsuly - Balenie 90 kapsúl, 500 mg.

Agaricus blazei kapsuly - Balenie 90 kapsúl, 500 mg.
Cena: 29,00€
Bez DPH: 24,17€

3 ks a viac - 26,00€
Množ.:  
Vyrobené so 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

Agaricus Blazei

 

Pôsobí priaznivo pri :

  • podpora pri liečbe diabetes
  • hepatitída ( hepatoprotektívne účinky)
  • dermatitída (podpora pri liečbe kožných ochorení)
  • podporuje liečbu infekcií a rôznych alergií
  • pomáha pri zvýšenom cholesterole
  • arteroskleróza
  • pôsobí preventívne a podporne pri nádorových ochoreniach (Polysacharidy a antiangiogenetické látky prítomné v Agaricus sú považované za látky s protirakovinovými vlastnosťami)
  • hyperlipidémia (reguluje metabolizmus lipidov)

 

Dávkovanie : 1-3 kapsuly dvakrát denne s jedlom . Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Tento výrobok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Všetko skladom ! Odosielame v priebehu 24 hodín od objednania.

Naše produkty sa pestujú unikátnym spôsobom s jedinečnou patentovanou formou extrakcie ktorá zaručuje najvyšší obsah účinných látok.

Viac informacii o čistote a obsahu polysacharidov si môžete prečítať na: http://www.my-immunity.sk/27/.html

Aloha Medicinals čisté Agaricus blazei kapsuly

Agaricus Blazei Murill - tiež známy ako ABM alebo Royal Sun Agaricus, je populárny doplnok na podporu imunity.

Pôvodne bol  nájdený v Brazílii v regióne, kde sú ľudia známi dlhším a zdravším životom než je normálny priemer. Aloha Medicinals Agaricus blazei sa pestuje špeciálne  v Amerike z pôvodných brazílskych kmeňov, v certifikovanom výrobnom závode s organickými zložkami, s použitím špeciálneho pevného procesu fermentácie čím rozvíjajú najvyššiu koncentráciu biologicky aktívnych látok. Následne je to sústredené do pomeru 10:1, bez použitia rozpúšťadiel  a  sušené za  nízkej  teploty vzduchu  čo má za následok  najvyššiu kvalitu  Agaricus k dispozícii kdekoľvek na  svete.  Neobsahuje Agaratine ani  žiadne  iné toxíny !!

Aloha Medicinals Agaricus blazei je certifikovaný : Free of Agaratine

Často sa nás pýtajú, či naša Agaricus blazei obsahuje karcinogénnu zlúčeninu agaratine. Odpoveď je NIE !. My pestujeme len Agaricus kmene, ktoré sú certifikované bez agaratine, a všetky položky sú nezávisle testované a certifikované ,oslobodené od všetkých toxínov. Pozri nezávislú laboratórnu správu [PDF] pre typickú analýzu.

Aktívne zložky:

Existuje niekoľko aktívnych zložiek, ktoré boli identifikované v Agaricus blazei. Niektoré dôležitejšie z nich sú Beta (1-3) -D-glukán, beta- (1-4) -a-D-glukán a beta - (1-6) -D-glukán. Označované ako beta-glukány, tieto látky sú najúčinnejšími imunitu podporujúcimi látkami a sú zodpovedné za podporu vlastnej imunitnej reakcie orgánov. Taktiež obsahuje deriváty  Ergosterolu známe tiež ako provitamín D2 ktorý je tiež silný ochranný prostriedok. Proteoglukany a polysacharidy viazané na bielkoviny (nízkomolekulárne) nájdené v týchto hubách spolu s ďalšími látkami pomáhajú podporovať vašu immunitu.

Kultivácia Agaricus Blazei

Takmer všetky Agaricus blazei sa dnes pestujú na slame / kravského hnoja. Náš výskum ukazuje, že najlepšie pestovanie je priamo na obilí; konkrétne, organický cirok a proso obilia. Nie je to najlacnejší spôsob, ako to urobiť, ale my si myslíme, že to stojí za to. Naším cieľom je vyrábať najlepšiu kvalitu blazei na svete.Táto huba sa pestuje v interiéri za prísne kontrolovaných podmienok. Pri indoor pestovaní, sme schopní plne kontrolovať klimatické podmienky: teplotu, vlhkosť, prúdenie vzduchu, emisie CO2 aj množstvo a kvalitu svetla. Všetky tieto parametre sú nastavené k rozvoju najvyššej kvality huby. Keď sa pestuje vonku, pestovateľ podlieha rozmarom prírody.  Uistite sa, že akákoľvek Agaricus blazei ktorú si kúpite je testovaná a štandardizovaná s najvyšším obsahom beta-glukánu.

Každé balenie obsahuje 90 kapsúl s 500 mg. čistého Agaricus blazei v každej vegetariánskej kapsule.

Vyrobené zo 100% USDA a EÚ certifikovaných organických zložiek ,pestované v Amerike len s americkými zložkami, 100% vegetariánske, 100% čistý bez plnív a ďalších prísad.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na všeobecnovzdelávacie a informačné účely a nie sú náhradou za odbornú lekársku pomoc.Informácie o zdravotnom stave žiadajte od svojho lekára.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:
Štítky: Agaricus blazei

Garancia kvality

 

Certifikáty

Immunity Assist © 2016, Všetky práva vyhradené.